To takie proste!
Samorządowe Przedszkole nr 13 w Krakowie
Strona głowna  /  Kalendarium
Kalendarium

 

 

      

 

      

 

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Rycerz i jego zbroja" w Muzeum Narodowym.
  • 12 września, godz. 16.00 - spotkanie organizacyjne z Panią Dyrektor; godz. 16.30 – spotkanie w poszczególnych grupach.
  • 20 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Obraz i krajobraz" w Muzeum Narodowym.
  • 21 września, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej dot. pejzażu "Obraz i krajobraz" w Muzeum Narodowym.
  • 24 września, godz. 11.00 - teatr KTO w przestawieniu pt. "Bajkowa Przystań".
  • 24 września, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę".
  • 28 września o godz. 15.45 - zabawy ruchowe w gr. I pod hasłem "Turlanki - z mamą, tatą przepychanki".

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 3 października, godz. 16.00 - zabawy ruchowe z Rodzicami w grupie IV.
  • 4 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Historia mody" w Muzeum Narodowym.
  • 5 października - zdjęcia do kalendarzy.
  • 8 października, godz. 10.30wyjście grupy III na warsztaty do księgarni naukowej na Podwalu.
  • 10 października, godz. 10.30 - wyjście grupy IV na warsztaty do księgarni naukowej na Podwalu.
  • 11 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w lekcji muzealnej "Przy polskim stole. Historia kuchni, świąteczne obyczaje" w Muzeum Narodowym.
  • 12 października, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Święta Edukacji Narodowej.
  • 17 października, godz. 15.45 - I spotkanie w gr. I z cyklu "Szkoła dla Rodziców".
  • 18 października, od godz. 9.15 - warsztaty z pierwszej pomocy dla wszystkich grup przedszkolnych.
  • 18 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej "Przy polskim stole. Historia kuchni, świąteczne obyczaje" w Muzeum Narodowym.
  • 19 października, godz. 11.00 - teatr lalek z Bielska - Białej.
  • 19 października, godz. 12.00 - udział gr. IV w widowisku "Duma i radość" z okazji 100 rocznicy odzyskania Niepodległości.
  • 23 października, od godz. 9.00 - udział dzieci z grupy: II, III i IV w projekcie Banku Millennium "Finansowy Elementarz".
  • 24 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w warsztatach "Dwie wieże i Stańczyk. Krakowskie Legendy" w Muzeum Narodowym, Dom J. Matejki.
  • 24 października, godz. 15.45 - Pasowanie na Przedszkolaka w gr. I.
  • 25 października, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. IV w warsztatach "Zabawa z portretem. Co ja zrobię z tej twarzy" w Muzeum Narodowym, Dom J. Matejki.
  • 30 października, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę".

 

 

 

  • 5 listopada, godz. 11.30 - wyjście dzieci z gr. III i IV do Teatru Groteska na sztukę pt. "Bajka o Szewczyku".
  • 7 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w lekcji muzealnej "Kto Ty jesteś?, w Muzeum Narodowym.
  • 9 listopada, godz. 09.30 - "Święto Niepodległości" - program artystyczny w wykonaniu dzieci z gr. IV.
  • 13 listopada, godz. 16.00 - eliminacje do Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Spacerkiem po Krakowie", w grupie III.
  • 16 listopada, godz. 9.00 - warsztaty dramy "Z bajką w świat emocji" prowadzone przez "Karimbę" w grupie I i II.
  • 16 listopada, godz. 16.00 - eliminacje do Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Spacerkiem po Krakowie", w grupie II.
  • 19 listopada, godz. 11.00 - udział grupy IV w przedstawieniu edukacyjnym "Wędrówki kropelki".
  • 21 listopada, godz. 16.00 - eliminacje do Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego "Wierszykowe Trele - Morele" pod hasłem "Spacerkiem po Krakowie", w grupie IV.
  • 23 listopada, godz. 11.00 - Międzyprzedszkolny Konkurs Recytatorski "Wierszykowe trele-morele" pod hasłem "Spacerkiem po Krakowie".
  • 26 listopada, godz. 9.00 - Dzień Pluszowego Misia w grupie I i IV. 
  • 27 listopada, godz. 15.45 - II spotkanie z cyklu "Szkoła dla Rodziców. Zachęcanie do współpracy" dla Rodziców dzieci z gr. I.
  • 29 listopada, godz. 11.00 - udział dzieci z gr. III w spotkaniu "Opowieść o Św. Mikołaju".
  • 30 listopada, godz. 16.00-18.00 -  zabawa andrzejkowa.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6 grudnia, godz. 12.00 - Mikołaj w przedszkolu.
  • 18 grudnia, godz. 16.00 -  świąteczne spotkanie z Rodzicami w gr. III.
  • 19 grudnia, godz. 15.45 -  świąteczne warsztaty z Rodzicami w gr. I.
  • 20 grudnia, godz. 16.00 - świąteczne spotkanie w gr. II.
  • 20 grudnia, godz. 16.00  - "W Aniołkowie" - świąteczne spotkanie z Rodzicami w gr. IV.
  • 21 grudnia, godz. 11.00 - spotkanie opłatkowe dzieci i pracowników. 

 

 

 

  • 7 stycznia, godz. 11.00udział grupy III w przedstawieniu edukacyjnym "Wędrówki kropelki".
  • 10 stycznia, godz. 11.00 - uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w gr. IV.
  • 11 stycznia, godz. 11.00 - występ w gr. II i III z okazji Dnia Babci i Dziadka.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  •  4 lutego, godz. 11.00-13.00 - Bal Karnawałowy dla dzieci. Przebrania i kostiumy mile widziane.
  • 8 lutego, godz. 9.00 - warsztaty dramowe "Z Karimbą w świat emocji".
  • 8 lutego, godz. 15.30 - Uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka w gr. I.
  • 14 lutego, godz. 11.30 - przedstawienie w wykonaniu Teatru A ku ku. Rodzice - dzieciom pt. "Czerwony Kapturek", w Klubie Studio.
  • 18 lutego - Dzień Kota w gr. I.
  • 26 lutego, godz. 15.45 - IV spotkanie z cyklu "Szkoła dla Rodziców" z gr. I.
  • 27 lutego, godz. 15.30 - zajęcia otwarte dla rodziców w grupie IV "Podróż na planetę Chustolandię".
  • 27 lutego, godz. 16.00 - spotkanie z nauczycielkami SP nr 12 n/t "Przygotowanie dzieci do spełniania obowiązku szkolnego".

 

 

  • 4 marca, godz. 11.00 – teatrzyk w przedszkolu pt. „Brzydal”.
  • 11 marca, godz. 11.00 – wyjście grupy IV na AGH do komory bezechowej Katedry Mechaniki i Wibroakustyki.
  • 13 marca, godz. 9.30 – zajęcia otwarte w gr. I - odwołane!
  • 18 marca, godz. 9.30 – wyjście grupy IV do Centrum Młodzieży na filmowe spotkanie edukacyjne „Nasi ulubieni bohaterowie” – film „Gdzie jest Dory?”.
  • 20 marca – powitanie wiosny w grupie IV.
  • 21 marca – udział przedstawicieli grupy IV w konkursie muzycznym „Rodzina Tralalińskich”.
  • 21 marca powitanie wiosny w gr. I. Wiosenne przebrania mile widziane.
  • 26 marca, godz. 16.00 – występ dzieci z grupy IV dla rodziców (w ramach zajęć dodatkowych „Wesoła scena”). Przedstawienie pt. „Morska wyprawa”.

 

 

 

 

 

 

 

  •  1 kwietnia, godz. 9.30 - wyjście do Centrum Młodzieży na filmowe spotkanie edukacyjne „Nasi ulubieni bohaterowie” – film „Paddington”.
  • 1 kwietnia, godz. 9.15 - zajęcia otwarte w gr. I.
  • 5 kwietnia, godz. 10.30 - wyjście grupy IV na AGH na wystawę "Świat minerałów"
  • 8 kwietnia, godz. 10.30 - wyjście grupy IV do kopalni AGH
  • 12 lyb 17 kwietnia, godz. 15.45 - świąteczne warsztaty w gr. I.
  • 11 kwietnia, godz. 16.00 - świąteczne warsztaty w gr. III.
  • 15 kwietnia, godz. 16.00 - spotkanie z Rodzicami w gr. IV.
  • 16 kwietnia, godz. 16.00 - świąteczne warsztaty w gr. II.
  • 25 kwietnia - obchody Dnia Ziemi w grupie IV.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 21 maja, godz. 11.40 – wyjście grupy IV na lekcję edukacyjną pt. Krakowskie legendy” na Wawel
  • 22 maja, godz. 11.40 – wyjście grupy III na lekcję edukacyjną pt. Krakowskie legendy” na Wawel
  • 24 maja, godz. 15.30 – uroczystości z okazji Dnia Mamy i Taty w poszczególnych grupach.
  • 31 maja, godz. 16.00 – piknik rodzinny.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • 6 czerwca, godz. 16.00 Uroczystość Zakończenia Roku oraz 30-lecia Przedszkola "Kraków w legendzie" w Klubie "Studio".


Ostatnia aktualizacja: 2019-04-22